HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

 

Fraud Audit Corporation-FAC dünyada yaşanan hızlı gelişim süreci sonucunda; şirket ihtiyaçlarının çeşitlenmesi , gelişmesi ve değişiminin yarattığı beklentilerin doğrultusunda İstanbul’ da kurulmuştur.

 

Fraud Audit Corporation-FAC 8 bölge müdürlüğü ve 81 il temsilcisi ile ulusal ve uluslararası platformda faaliyet gösteren Türkiye’ nin ilk hile denetimi şirketidir. Alanında uzman ekibimiz şirketlerin kurumsallaşma, iç denetim, iç kontrol sistemlerinin kurulması, stratejik yönetim danışmanlığı, bağımsız denetim, hile denetimi, dava destek danışmanlığı konularında şirket ihtiyaçlarına çözüm üretmek destek vermektedir.

 

Şirketlerin yaşadığı en büyük sorun kusursuz bir işleyiş sisteminin uzman eksikliği sebebiyle aktif hale getirilememesi sonucunda yaşanan maddi manevi kayıplardır.

Şirketler genellikle tek kişilik kurulumlarla başlarken daha sonraları büyümenin getirdiği değişimlerle artık ekip haline gelme, sistem kurma ve uzman desteğine ihtiyaç duymaktadır.

Bütün bunları yapabilmek için kurumsallaşmalı şirketin işleyiş döngüsünü iyi oluşturmalıdır. Bu da uzmanlık gerektiren şirket için olmazsa olmaz unsurdur. Fraud Audit Corporation-FAC uzman ekibiyle, bu noktada şirketlere destek vermekte ihtiyaçları hızlı ve yerinde çözüme ulaştırmakta şirketlerin kayıplarını minimize etme ve kar payını, pazar payını, arttırma büyüme hedeflerini sağlama noktasında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

 

Şirketlerin hedeflerini tutturması problemsiz işleyişe kavuşmaları Fraud Audit Corporation-FAC’ nin öncelikli hedefidir. Şirketinizin misyon, vizyon, hedef ve stratejilerinin belirlenmesi uzman kadromuzla şirketinizin beklentileri doğrultusunda sağlanacaktır. Öncelikli hedefimiz şirketinizi istekleriniz doğrultusunda ve dünya konjonktürü paralelinde işleyen aktif, güçlü, sermaye şirketleri haline getirmek, güvenilir sağlam bilgilerle pazar payını arttırıp hedeflerinizi tutturmanızı sağlamaktır.

 

Fraud Audit Corporation-FAC olarak bizler farkındalıkları arttırmak ve sizin şirketinizin ekibinin de gelişimini sağlamak adına alanında uzman, çoğunluğu akademisyenlerden oluşan eğitmen kadromuzla da ihtiyaçlarınıza hizmet vermekteyiz. Eğitimlerimiz sonucunda sertifikalar verilmekte olup, şirketiniz beklentileri doğrultusunda gerek teori, gerekse uygulama ağırlıklı şirketinize çalışanlarınıza yönelik özgün eğitimler düzenlenmektedir.

 

Eğitim ve kalifiye personel yatırımının şirket hedeflerini tutturmasında en önemli unsur olduğu kanaatindeyiz. Bu konuda ki eksiklikleri gidermede eğitmen kadromuz personellerinizin şirket kültürüne ve beklentilerine yönlenmesini sağlayacaktır. Eğitim hizmetlerimiz Fraud Audit Corporation- FAC’ nin belirlediği veya şirketinizin de talep ettiği yerlerde de yapılabilmektedir. Fraud Audit Corporation-FAC güçlü bir şirketin, ancak alanında deneyim ve bilgi sahibi personellerle sağlanabileceğinin çok önemli olduğu inancıyla hareket etmekte ve öncelikli hizmeti olarak belirlemiştir. Bu konuda ihtiyaçlarınızda da eğitmen kadronuzla sizlerin yanındayız.

Saygılarımızla;

Baki TORAMAN

Adli Muhasebe Uzmanı  / Mali Müşavir

Yönetim Kurulu Başkanı